Hoş Geldiniz

Teslimat ve İade

Yin Yang Travel ürün ve hizmetleri, kusur içermeyeceğine dair garantimizle birlikte gelir. Bir kusur ortaya çıkarsa, ürün/hizmet (seçimimize bağlı olarak) ücretsiz olarak onarır veya değiştiririz. Bu garanti, bir havayolunun veya diğer ortak taşıyıcıların neden olduğu hasarı kapsamaz. Ürünün kullanımıyla zamanla meydana gelebilecek bileşen ve malzemelerde aşınma ve yıpranmayı da kapsamaz.

Mal iade politikanız nedir?
Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden memnun kalmazsanız, değişim veya para iadesine hak kazanmak için satın alma tarihinden itibaren 60 gün içinde yeni ve kullanılmamış durumda iade edebilirsiniz.
Bonus Ürünler: Ücretsiz bonus ürünler içeren bir siparişten ürün iade ederseniz, bonus ürünler de iade edilmelidir, aksi takdirde değerleri geri ödemenizden düşülecektir.

Çevrimiçi Seyahat Mağazasından satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
Yinyang.com.tr adresindeki Seyahat Mağazamızdan satın aldığınız ürün, satın alma tarihinden itibaren 60 gün içerisinde yeni ve kullanılmamış durumda tarafımıza iade edilebilir. Satın alma işlemlerini iade etmek veya değiştirmek için lütfen İade & amp; Değişim Formu . Orijinal paketleme fişinin bir kopyası gereklidir. Geri ödemeler, orijinal ödeme yöntemine yapılacaktır. Lütfen iade işlemleri için 2 ila 4 hafta bekleyin. Üzgünüz, kargo ücretlerinde geri ödeme yok.

Hasarlı, kusurlu veya yanlış bir ürün aldıysanız – veya bir ürünün nasıl kullanılacağına ilişkin sorularınız varsa – lütfen [email protected] adresinden Müşteri Hizmetleri Departmanımıza e-posta gönderin.