Hoş Geldiniz

Blog

Yamaç Paraşütünün Sağlığa Faydalarını Biliyor Muydunuz?

Yin Yang Travel ’a tekrar hoş geldiniz, yamaç paraşütü severler! Bugün, yamaç paraşütünün sağlığa 4 faydasından bahsedeceğiz. Evet, doğru okudunuz..

Yamaç Paraşütünün İnanılmaz Etkileri

Yamaç paraşütü sevenler Yin Yang Travel hoş geldiniz! Bugün sizlere yamaç paraşütünün 6 faydasından bahsedeceğiz. Evet doğru okudunuz. Konu yamaç paraşütü..

Yağmurda Yamaç Paraşütü Yapılabilir Mi?

Yamaç paraşütü en heyecan verici ekstrem sporlardan biri olarak kabul edilebilir. Ancak, bu hava sporunun doğası gereği, her zaman dikkatli olmalı ve her..

Yamaç Paraşütü Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

Yamaç paraşütü tehlikeli bir aktivite mi? Ölüdeniz Yamaç paraşütü pahalı mı? Yamaç paraşütü için rüzgâr gereklidir. Yamaç paraşütleri ömür boyu dayanacak şekilde..

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Planlama

Diyelim ki midenizde bir karıncalanma hissi var. Yani biraz heyecan ve biraz endişe karışımı. Bu çok normal çünkü birazdan Fethiye Ölüdeniz lagününün hemen..

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Merak Edilenler

Yamaç paraşütü nasıl yapılır? Kendinizi sadece boşluğa mı bırakıyorsunuz? Yamaç paraşütü ile uçarken ne yapmak gerekiyor? Yamaç paraşütü pilotumuz kalkıştan önce..

Fethiye’ye Nasıl Gidilir? Dalaman’dan Ölüdeniz ’e Nasıl Gidilir?

Fethiye’ye nasıl gidilir? Dalaman’dan ölüdeniz ’e nasıl gidilir? Dalaman havalimanı – fethiye ölüdeniz otobüs ile yolculuk nasıl yapılır? Fethiye içi ulaşım imkanları neler?

Yükseklik Korkusu Olan Yamaç Paraşütü Yapabilir Mi?

Yükseklik korkusu olan yamaç paraşütü yapabilir mi? Yamaç paraşütü yükseklik korkusu nasıl aşılır? Yamaç paraşütü yükseklik korkusu olanlar ne diyor?

Fethiye Ölüdeniz En İyi Yemek Yerleri

Ölüdeniz yemek mekanları, hemen her zevke hitap eden çok çeşitli seçenekler sunar. Bu seçeneklere Türk mutfağı, taze deniz ürünleri, fast food ve döner ve kebap gibi yiyecekler dahil ama tabi..

Fethiye Tekne Turu Fiyatları

Ölüdeniz sahile geldiğinizde ilk göreceğiniz şeylerden biri sahile dizilmiş birbirinden farklı birçok tur teknesi olacaktır. Ölüdeniz’in tüm koylarını görmek, mavinin güzelliğinin tadını..

Fethiye Ölüdeniz Dalış Fiyatları

Su altı dünyasını keşfetmeye hazır mısınız? Fethiye Ölüdeniz aktivitelerinden en keyifli ve heyecanlı olanlarından biri de Ölüdeniz tüplü dalış aktivitesidir. Tüplü dalış oldukça..

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Türkiye’nin en aktif doğa sporu bölgelerinden Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü özellikle yaz mevsiminde tatilcilerin ve adrenalin tutkunlarının uğrak noktası.

Ölüdeniz Aktiviteler: Fethiye Ölüdeniz ‘de ne yapılır?

Fethiye yamaç paraşütü nasıl yapılır? Ölüdeniz ‘de gece nereye gidilir? Kelebekler Vadisi ücretli mi? Kelebekler vadisinde denize girilir mi?

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları hakkında detaylı araştırma yapmak istiyorsanız hemen Yin Yang Travel mobil uygulamasını indirebilir ve en iyi Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları sizin için listelensin.

Ölüdeniz’de Yamaç Paraşütü

Ölüdeniz, dünyanın en iyi tandem yamaç paraşütü ortamını sunmaktadır. Babadağ’ın zirvesine yakın hareket noktaları ile meşhur lagünün kuşbakışı manzarasının keyfini herkesin çıkarmasına olanak sağlıyor.

Fethiye Gezilecek Yerler

Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu’nu gördüğünüzde buraların bu dünyaya ait olamayacağını düşünüyorsunuz. Yeşil ve mavinin her tonu ile cennet gibi bir görüntü ile karşı karşıyasınız.