Oturum aç

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları

Türkiye’nin en aktif doğa sporu bölgelerinden Fethiye Ölüdeniz Babadağ Yamaç Paraşütü özellikle yaz mevsiminde tatilcilerin ve adrenalin tutkunlarının uğrak noktası. Peki Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları ne kadar?

Fethiye Yamaç Paraşütü 2022 fiyatları 2500 ₺ ‘dir. Fiyatlar sezona, yoğunluğa ve uçuş yapan firmalara göre değişmektedir.

Yamaç Paraşütü deneyimine eklenebilecek hizmetler de bulunmakta. Bunlar fotoğraf, video ve panoramik 360 fotoğraf çekimi, kadını pilot ile uçuş planlama gibi ekstralar olabilir. Yamaç paraşütü fotoğraf, video ve panoramik 360 çekimiler 400 ₺‘dir.

Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları Her Yıl Değişiyor Mu?

Evet, Ölüdeniz Yamaç paraşütü fiyatları her yıl değişiyor çünkü başta malzeme fiyatları (paraşüt, kanat, harnes, kask, kameralar vb.) döviz kuru endeksli olduğu için ve genelde her sene yenilendiği için fiyat değişimi kaçınılmaz oluyor. Ayrıca turizm firması sabit giderleri ve dönemsel arz talep değişiklikleri fiyatları etkilemektedir.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Süresi:

Ölüdeniz yamaç paraşütünde uçuş genellikle 25-30 dk. sürmektedir. Uçuş alanı Babadağ pistinde olduğu için zirveye ulaşım ise 40 dk. sürmekte. Bu sebeple yamaç paraşütü aktivitesi için gün içinde kendinize 2 saat ayırmanızı öneriyoruz. Babadağ yamaç paraşütü pistine ulaşımı Yin Yang Travel araçları ile sağlıyoruz.

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Uçuş Saatleri:

Hava şartlarına bağlı olarak bazı rötarlar olma ihtimali olmakla birlikte Yamaç Paraşütü uçuş saatlerimiz 08:30 - 10:30 - 13:00 - 15:00 - 17:00 olarak merkezi bir şekilde planlanmaktadır.

En iyi Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Firması Nasıl Seçilir?

Öncelikle yamaç paraşütü firması seçerken fiyattan ziyade firmanın deneyimine ve güvenirliğine önem vermenizi öneririz. Yamaç paraşütü çoğu spora göre güvenli bir spor olmakla beraber ekstrem sporlar arasında yer aldığı bir gerçektir.

Deneyimli bir pilot size güvenli ve konforlu bir uçuş, kalkış ve iniş sunacaktır. Aynı zamanda sizin güvenliğinizden taviz vermeden uçuşu keyifli bir şekilde yönetecek ve isteniyorsa fotoğraf ve video çekimi yapacaktır.

Ancak öncelik her zaman uçuş sırasında sizin güvenliğiniz, konforunuz ve deneyiminiz olmalıdır.

Bu sebeple Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatlarını karşılaştırırken firmanın geçmişine, internetteki müşteri yorumlarına, iniş ve kalkış videolarına hem sosyal medya hem de web siteleri üzerinden ulaşmanızı ve incelemenizi öneririz.

Ayrıca mümkün olan koşullarda pilotunuz ile tanışmanızı ve size güven veren bir ekiple uçmayı tercih etmenizi ve bu güzel deneyimi hep tebessümle hatırlayacak şekilde yaşamanızı öneririz.

Diğer Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.