Oturum aç

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Fiyatları

Ekstrem bir aktivite olan yamaç paraşütü ile tatilinize heyecan ve eğlence katabilirsiniz. Yamaç paraşütü uzman eğitmenler eşliğinde adrenalin dolu zaman geçirebileceğiniz ve dağların yüksek yamaçlarından eşsiz bir manzara izleyebileceğiniz bir aktivitedir. En çok tercih edilen yer olan ve manzarası ile unutulmaz bir anı olacak Ölüdeniz yamaç paraşütü özel bir aktivitedir. hayatında bir kez olsun. Bu yazımızda sizlere Fethiye, Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatlarının ne kadar olduğunu ve yamaç paraşütü aktivitesi nasıl yapılır anlatmaya çalışacağız.

Ölüdeniz’de Yamaç Paraşütü Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Ölüdeniz plajı, Türkiye’nin en iyi plajları arasındadır. Gökyüzünden bu eşsiz manzaranın tadını çıkarmak ve adrenalin dolu bir zaman geçirmek için ideal bir aktivite. Türk Hava Kurumu tarafından sertifikalı deneyimli pilotlar, Babadağ üzerinden yapacağınız bu uçuş sırasında size eşlik edecek. Böylece emin ellerde gökyüzünde yüzerek Fethiye tatilinize heyecan katabilirsiniz.

Babadağ’da Ölüdeniz yamaç paraşütü için 5 adet pist bulunmaktadır. Araçlarla belirlenen piste çıkıldıktan sonra tam donanımlı uçuş ekipmanı kurulacaktır. Ölüdeniz yamaç paraşütü güvenli ve deneyimli pilotlar tarafından yönlendirilirsiniz.

Ardından tek yapmanız gereken uçuş parkurundan koşmak ve Ölüdeniz manzarasını izlemeye başlamak.

Siz uçuş sırasında adrenalinin ve manzaranın tadını çıkarırken eğitmenimiz paraşütü güvenle yönlendirecektir. Uçuş, hava şartlarına bağlı olarak yaklaşık 25-30 dakika sürecektir.

Fethiye Yamaç Paraşütü Fiyatları 2500 ₺

Yin Yang Travel ayrıcalığı ile Ölüdeniz’de en uygun yamaç paraşütü fiyatlarını (2500 ₺) bulmak oldukça kolay. Ayrıca sitemiz üzerinden etkinlikten 12 saat önce rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları için fiyat bölümümüzü inceleyebilir, kişi sayısına göre ve zaman aralıklarını seçerek rezervasyon yapabilirsiniz. Aktivitede yer alan özel hizmetler, Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2500 ₺ belirlenirken dikkat edilmesi gereken ana unsurlar arasında yer almaktadır. Bu noktada uçuş için sigorta sağlayan şirketleri tercih etmenizi öneririz. Yamaç paraşütü yapmaya karar vermeden önce hizmet ve özellikleri araştırmakta fayda var.

Fethiye tatiliniz sırasında otel odasında sıkıldığınızda veya tatilinize renk katmak istediğinizde yamaç paraşütü en iyi seçeneklerden biridir. Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları hakkında detaylı araştırma yapmak istiyorsanız hemen Yin Yang Travel mobil uygulamasını indirebilir ve en iyi Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları sizin için listelensin.

Kim Yamaç Paraşütü Yapamaz?

Ne yazık ki bazı hastalıkları olan kişiler, kalkıştan sonra herhangi bir sağlık sorunu yaşamamak için yamaç paraşütü yapamazlar. Öncelikle hamile olan kadınlar adrenalin onlar için tehlikeli olduğu için uçuşlara katılamazlar. Ayrıca astım hastaları, kalp hastalığı ve epilepsi hastaları sağlık riskleri nedeniyle uçuşlara katılamazlar ve reşit olmayan çocuklar aile izni olmadan uçamazlar.

Tandem Yamaç Paraşütü nedir?

Çok fazla yamaç paraşütü yapmak istiyor ama korkunuzun üstesinden gelemiyorsanız tandem yamaç paraşütü sizi daha rahat ve güvende hissettirecek uçuşlardan biridir. İki kişilik bir pilot ve bir yolcu olan uçuşlara tandem yamaç paraşütü nedir. Deneyimli bir pilotla uçuyorsunuz, tek yapmanız gereken kalkış sırasında biraz koşmak. Genelde turistler tarafından tercih edilen bu tip yamaç paraşütü, eğitime ihtiyaç duymadan yamaç paraşütü yapmanızı sağlar. Böylece gökyüzünde daha güvenli süzülmenin tadını çıkarırsınız.

Yamaç Paraşütü Yaparken Ne Giyilmelidir?

Uçuşunuz öğlen ise yanınızda güneş gözlüğü bulundurmanızı tavsiye ederiz. Fethiye uçuşlarınızda hava sıcaklığına göre giyinmelisiniz ama çok ağır olmamalısınız. Uçuş sırasında sizi rahatsız etmeyecek ve keyifli bir uçuş geçirmenizi sağlayacak kıyafetler giymenizi tavsiye ederiz.

Diğer Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.