Oturum aç

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Merak Edilenler

Fethiye Ölüdeniz Yamaç Paraşütü Merak Edilenler

Fethiye Ölüdeniz Yamaç paraşütü kalkış yeri nedir? Oraya nasıl ulaşılır? Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü fiyatları 2022 ne kadar? Tüm soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.
Fethiye Ölüdeniz yamaç paraşütü 2022 fiyatları 2500 ₺ ’dir. Uçuşun kalkış pisti Babadağ’dır. Babadağ pistine ulaşmak için ise Yin Yang Travel ofisi önünden kalkan araçlar ile ulaşım sağlanmaktadır.

Yamaç paraşütü nasıl yapılır? Kendinizi sadece boşluğa mı bırakıyorsunuz?

Kalkış için, pilot ile birlikte birkaç adım koşarak kendinizi havada süzülmeye bırakacaksınız. Bu kesinlikle bir düşme hissi değil havada süzülme olarak gerçekleşiyor.

Yamaç paraşütü ile uçarken ne yapmak gerekiyor?

Emniyet kemeriyle güven içinde yolcu koltuğunda oturup manzaranın tadını çıkarmanız yeterli 😊

Uçuş sırasında nasıl hissedeceksiniz?

Her birey için değişse de genel olarak insanlar özgürlük ve şaşkınlık duygusuna sahip oldukları konusunda hemfikirdir.

Yamaç paraşütünde kendi kameramı veya cep telefonumu yanımda getirmem uygun mudur?

Uçuş sırasında yanınızda herhangi bir kişisel eşya getirmediğinizden emin olun (anahtarlarınızı cebinizden çıkarmayı unutmayın!) Fotoğraf veya video hizmetini bizden alabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda pilotunuz siz havadayken GoPro kameramızla en iyi kareleri çekecektir. Böylece hiçbir şey için endişelenmenize gerek kalmadan rahatlayabilir ve uçuşunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Yamaç paraşütü pilotumuz kalkıştan önce ne tür bilgiler veriyor?

Kalkış aşamasında birkaç adım hızlanarak pilotunuzla birlikte ilerleyeceksiniz ve kendinizi süzülmeye bırakacaksınız. Bu sırada zaten yolcu koltuğunda kemeriniz bağlı olacak ve rüzgar uçuşu başlatacak. Ama merak etmeyin, pilotunuzun bu süreçte size yardımcı olmak için orada!

Yamaç paraşütü için nasıl kıyafetler giymeli?

Etkinliğimize gelirken içinde rahat edeceğiniz bir ayakkabı giymenizi tavsiye ederiz. Giyeceğiniz kıyafetler hava durumuna bağlı olacaktır, ancak zemin hoş ve sıcak olsa bile, sürekli rüzgar olması nedeniyle uçuş sırasında ceket giymeniz tercih edilir.

Yamaç paraşütü yapmak için yılın en iyi zamanı ne zaman?

İlkbaharın sonlarına ve yaz başlarına doğru uzun uçuşlar için mükemmel termal koşullara sahip oluyoruz, bu nedenle gezilerinizi buna göre planlamanızı öneririz. Ancak Ölüdeniz yamaç paraşütü için sonbahar başı eylül ekim ayları da hala elverişli olabiliyor.

Ölüdeniz Aktiviteler: Fethiye Ölüdeniz ‘de ne yapılır?

Diğer Blog Yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.